2020

Muži


I. liga

Skupina B

vedoucí družstva: Jan Cikán

OddílCelkový stav
1.TJ Sokol Kolín-atletika22 / 588
2.TJ Sokol Hradec Králové21 / 505.5
3.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou15 / 404.5
4.AC Mladá Boleslav14 / 379
5.AC Slovan Liberec14 / 372
6.AC Ústí nad Labem9 / 309
7.SK Nové Město nad Metují8 / 280
8.Atletika Stará Boleslav5 / 241

Krajský přebor

vedoucí družstva: Michal Preisler

OddílCelkový stav
1.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou "B"20 / 1019.5
2.Jablonné v Podještědí + Cvikov15 / 791
3.AK Lomnice nad Popelkou10 / 710
4.AC Slovan Liberec "C"5 / 169.5
5.AC Rumburk "B"-1 / 20

Ženy


I. liga

Skupina B

vedoucí družstva: Pavel Procházka

OddílCelkový stav
1.TJ Sokol Hradec Králové22 / 549
2.TJ Sokol Kolín-atletika20 / 490.5
3.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou18 / 483
4.Atletika Stará Boleslav18 / 450.5
5.AC Mladá Boleslav11 / 324.5
6.AC Vysoké Mýto8 / 305.5
7.AC Slovan Liberec6 / 298.5
8.TJ VTŽ Chomutov5 / 249.5

Krajský přebor

vedoucí družstva: Eva Mikulová

OddílCelkový stav
1.AC Rumburk24 / 1125.5
2.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou "B"20 / 785
3.Jablonné v Podještědí + Cvikov15 / 462.5
4.AC TJ Jičín "B"13 / 356.5
5.AC Slovan Liberec "B"5 / 141
6.AC Česká Lípa "B"83.5

Junioři


Mistrovství ČR

vedoucí družstva: Dana Jandová

OddílCelkový stav
1.AK Olymp Brno269.5
2.TJ Sokol Kolín-atletika147
3.TJ Sokol Opava137
4.Atletika Jižní Město136
5.ASK Slavia Praha115.5
6.AK Olomouc99
7.SK Jeseniova Praha84
8.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou69

Juniorky


Krajský přebor

vedoucí družstva: Dana Jandová

OddílCelkový stav
1.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou15 / 569
2.AC Česká Lípa12 / 322
3.AC Mladá Boleslav9 / 253
4.AC TJ Jičín5 / 141
5.AC Turnov46

Mistrovství Čech

vedoucí družstva: Dana Jandová

OddílCelkový stav
1.TJ Sokol Kolín-atletika171
2.Atletika Jižní Město170
3.ASK Slavia Praha150
4.SK Jeseniova Praha120
5.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou91
6.AK ŠKODA Plzeň75
7.AC Pardubice70
8.TJ Lokomotiva Beroun38.5
9.TJ Sokol Hradec Králové35
10.T. J. Sokol České Budějovice33
11.Triatlet Karlovy Vary17
12.Hvězda Pardubice14
13.AC Domažlice0.5

Dorostenci


Mistrovství Čech

vedoucí družstva: Václav Puš

OddílCelkový stav
1.SK Jeseniova Praha207
2.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou155
3.A. C. TEPO Kladno150.5
4.TJ Sokol Hradec Králové121.5
5.TJ Sokol Kolín-atletika105
6.USK PROVOD Ústí nad Labem103
7.SK Aktis Praha81
8.USK Praha70.5
9.AK ŠKODA Plzeň56.5
10.AC TJ Jičín36
11.TJ Vodní stavby Tábor15
12.TJ Spartak Třebíč-

Krajský přebor

vedoucí družstva: Václav Puš

OddílCelkový stav
1.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou15 / 903
2.AC TJ Jičín12 / 398
3.AC Turnov9 / 261
4.AC Mladá Boleslav5 / 81
5.DDM Cvikováček Cvikov61

Mistrovství ČR

vedoucí družstva: Václav Puš

OddílCelkový stav
1.TJ Jiskra Otrokovice191.5
2.AK Olomouc186
3.SK Jeseniova Praha185
4.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou152
5.A. C. TEPO Kladno140.5
6.TJ Sokol Kolín-atletika125
7.TJ Sokol Hradec Králové76
8.AK SSK Vítkovice64

Dorostenky


Krajský přebor

vedoucí družstva: Eva Mikulová

OddílCelkový stav
1.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou17 / 689.5
2.AC Rumburk15 / 543.5
3.AC Slovan Liberec13 / 418
4.AC TJ Jičín7 / 589
5.AC Mladá Boleslav6 / 258
6.AC Turnov5 / 231

Mistrovství Čech

vedoucí družstva: Eva Mikulová

OddílCelkový stav
1.A. C. TEPO Kladno171
2.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou152
3.USK Praha152
4.AK ŠKODA Plzeň110
5.ASK Slavia Praha106
6.TJ Sokol Hradec Králové92
7.USK PROVOD Ústí nad Labem86
8.AC Pardubice83.5
9.TJ Sporting Příbram48
10.AC Rumburk43.5
11.Atletika Jihlava39
12.TJ Sokol Kolín-atletika15
13.TJ Vodní stavby Tábor6

Žáci


Mistrovství Čech

Skupina B

vedoucí družstva: Jirí Randák

OddílCelkový stav
1.A. C. TEPO Kladno201
2.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou192
3.AC Mladá Boleslav176
4.TJ Sokol Kolín-atletika145
5.TJ Sokol Hradec Králové65
6.Hvězda Pardubice63
7.Atletika Stará Boleslav58
8.TJ Spartak Třebíč39
9.Atletika Chrudim38
10.TJ Lokomotiva Trutnov33
11.TJ Jiskra Humpolec26

Mistrovství ČR

vedoucí družstva: Jirí Randák

OddílCelkový stav
1.AK SSK Vítkovice173
2.AC Mladá Boleslav136.5
3.SK Jeseniova Praha134
4.AK ŠKODA Plzeň133
5.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou129.5
6.ASK Slavia Praha115
7.TJ TŽ Třinec102
8.VSK Univerzita Brno76
9.A. C. TEPO Kladno64

Krajský přebor

Skupina A

vedoucí družstva: Jirí Randák

OddílCelkový stav
1.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou "A"15 / 886
2.TJ Slovan Varnsdorf12 / 283
3.AC Česká Lípa9 / 198
4.AC Rumburk3 / 73
5.SK ZŠ Jablonné v Podještědí3 / 65
6.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou "B"78

Žákyně


Krajský přebor

Skupina A

vedoucí družstva: Marek Zikl

OddílCelkový stav
1.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou "A"24 / 759.5
2.AC Česká Lípa21 / 430
3.DDM Cvikováček Cvikov18 / 233
4.SK ZŠ Jablonné v Podještědí12 / 106.5
5.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou "B"11 / 105.5
6.AC Rumburk11 / 95.5

Mistrovství Čech

Skupina B

vedoucí družstva: Marek Zikl

OddílCelkový stav
1.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou189.5
2.TJ Sokol Hradec Králové171.5
3.AC Slovan Liberec112.5
4.TJ Sokol Kolín-atletika109
5.Atletika Stará Boleslav75
6.Atletika Jihlava70.5
7.TJ Spartak Třebíč63
8.A. C. TEPO Kladno49
9.Atletika Chrudim45
10.ŠAK Pardubice, Benešovka36
11.TJ Sokol Jaroměř21

Mistrovství ČR

vedoucí družstva: Marek Zikl

OddílCelkový stav
1.AK ŠKODA Plzeň206
2.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou153
3.SK Jeseniova Praha131
4.TJ Slezan Frýdek-Místek130
5.ASK Slavia Praha128
6.TJ Sokol Hradec Králové83
7.TJ Lokomotiva Břeclav67
8.ASK Blansko64
9.AC Slovan Liberec38

Mladší žáci


Krajský přebor

Finále

vedoucí družstva: Jirí Randák

OddílCelkový stav
1.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou249
2.AC Mladá Boleslav189
3.AC Turnov140.5
4.AC Slovan Liberec113.5
5.AC Česká Lípa60
6.AC TJ Jičín50
7.TJ Slovan Varnsdorf11
8.AC Rumburk5

Mladší žákyně


Krajský přebor

Finále

vedoucí družstva: Marek Zikl

OddílCelkový stav
1.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou281
2.AC Slovan Liberec164.5
3.AC Mladá Boleslav136
4.AC Turnov127
5.AC TJ Jičín84.5
6.AC Česká Lípa57
7.DDM Cvikováček Cvikov42

Přípravka hoši


Krajský přebor

Finále

vedoucí družstva: Jirí Randák

OddílCelkový stav
1.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou182
2.AC Mladá Boleslav159
3.AC Turnov101
4.AC Slovan Liberec79
5.TJ Slovan Varnsdorf64
6.AC Česká Lípa50
7.AC Rumburk47

Krajský přebor

Skupina A

vedoucí družstva: Jirí Randák

Oddíl
1.AC Slovan Liberec
2.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
3.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou "B"
4.SK ZŠ Jablonné v Podještědí

Přípravka dívky


Krajský přebor

Finále

vedoucí družstva: Blanka Hýrová

OddílCelkový stav
1.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou165
2.AC Turnov141
3.AC TJ Jičín122
4.AC Mladá Boleslav110
5.AC Slovan Liberec84
6.AC Česká Lípa29
7.AC Rumburk15
8.TJ Slovan Varnsdorf6