Trenéři oddílu


Trenéři a Trenérská rada

Trenérské zázemí oddílu zajišťuje celkem 37 trenérů napříč všech kategorií od přípravek, až po dospělé. Jedná se o 23 výkonnostních trenérů žactva, mládeže a dospělých, 12 trenérů přípravek (oddíl, ZŠ Pasířská, ZŠ Rychnov a ZŠ Mozartova) a 4 spolupracující trenéry při Sportovních třídách ZŠ Pasířská, kde je ve sportovních třídách 110 dětí. Na 40 dětí Sportovních tříd, je rozděleno k výkonnostním trenérům oddílu. Spolupracující trenéři LIAZ se Sportovní školou, jsou v roce 2020/2021 (A. Vélová, A. Mašková a A.Hadinger) Děti Sportovních tříd, jsou jistou základnou pro žákovská družstva našeho oddílu.

Trenéři se starají o celkem 490 atletů všech kategorií našeho oddílu.

O správný chod trenérů, se stará devíti členná Trenérská rada.

Kontakt: Randák Jiří, tel. 0420 773 089 898, mail: randy.jiri@gmail.com, www.atletika-randy.cz


Trenérská rada Trenéři oddílu Trenéři sportovních tříd Trenéři přípravek Informace a metodika

Trenérská rada oddílu 2021

Jméno Funkce Specializace
1.Jiří Randákpředseda TR, vedoucí trenér SpS, doprava a ubytovánískoky, sprinty
2.Eva Mikulovávedoucí trenérka mládeže, smluvní SCM ČAS, propozicesprinty, štafety
3.Dana Jandováreprezentační trenérka, spolupráce s ČAS, přihlášky na soutěže MČRsprinty, překážky, víceboje
4.Milan Dočekalvedoucí trenér přípravekpřípravky oddíl, VT přípravek
5.Václav Pušasistent VT oddílu, přestupy a hostování, smluvní SCM ČASběhy, štafety
6.Vladimír Maškatrenér SG, spolupráce s SG Jablonechody, vrhy
7.Roman Kadavýkontakt s vedením Sport s.r.o., smluvní SCM ČAS, vedoucí 1. liga ženyvíceboje
8.František Špotákmetodik pro techniky, kontakt s veřejnostívíceboje, hody
9.Zdeněk Truksametodik pro běhy, konzultant TRběhy


Trenéři oddílu TJ LIAZ Jablonec 2021

Příjmení Jméno Kategorie Specializace
1.ČERNÝJaroslavžactvo, mládežchůze
2.FOŘTMartinžactvoběhy
3.GRABMULLERJanžactvožactvo
4.HADINGERAntonínžactvo, mládežskok o tyči
5.HUŠEKRomanžactvoběhy
6.HÝŘOVÁBlankažactvožactvo
7.JANDOVÁDanamládež, dospělísprinty, překážky, víceboje
8.JANKŮJanmládež, dospělískok vysoký
9.JAROŠPavelžactvožactvo
10.KADAVÝRomanžactvo, mládežvíceboje
11.MAŠKAVladimíržactvo, mládež, dospělíhody, vrhy
12.MAŠKOVÁAndreažactvo, mládežhody, vrhy
13.MIKULAPetrmládež, dospělískok o tyči
14.MIKULOVÁEvažactvo, mládežsprinty, štafety
15.NOVOTNÝVáclavžactvo, mládežžactvo
16.PROCHÁZKAPavelžactvožactvo, víceboje
17.PUŠVáclavžactvo, mládežběhy, štafety
18.RANDÁKJiříSpS, mládež, dospělískoky, sprinty
19.ŠPOTÁKFrantišekžactvo, mládež, dospělívíceboje, hody
20.TRUKSAZdeněkmládežběhy
21.VAVŘÍNMiroslavdospělísprinty
22.VÉLOVÁAdélažactvo, mládežskoky, sprinty
23.ZIKLMarekžactvo, mládežskoky, sprinty


Trenéři sportovních tříd - ŠAK Pasířská 72

Příjmení Jméno Kategorie Specializace
24.ČERNÝJaroslavžactvochůze, asistent pro družstvo mladších žáků
25.HADINGERAntonínžactvoskok o tyči, spolupracující trenér
26.HÁJEKJanžactvožactvo
27.CHMELÍKLadislavžactvopředseda ŠAK ZŠ Pasířská
28.MAŠKOVÁAndreažactvohody, vrhy, spolupracující trenér
29.RANDÁKJiřížactvohlavní trenér ST, všeobecná atletická příprava
30.ŠATRAMichalžactvožactvo
31.VÉLOVÁAdélažactvoskoky, sprinty, spolupracující trenér


Trenéři přípravek

Příjmení Jméno Kategorie Specializace
32.DOČEKALMilanpřípravkypřípravky oddíl, VT přípravek
33.HEINLMartinpřípravkypřípravky oddíl
34.HUŠEKRomanpřípravkypřípravky oddíl
35.KROUZOVÁLuciepřípravkypřípravky ZŠ Rychnov
36.KUBISTOVÁIvetapřípravkypřípravky ZŠ Mozartova
37.KVAPILOVÁLenkapřípravkypřípravky ZŠ Pasířská
38.MACHOVÁMirkapřípravkypřípravky ZŠ Pasířská
39.PECHATÁEvapřípravkypřípravky oddíl
40.PUŠOVÁHelenapřípravkypřípravky oddíl
41.SIKOROVÁKamilapřípravkypřípravky ZŠ Pasířská
42.SOCHOROVÁAndreapřípravkypřípravky oddíl
43.SPRÁVKOVÁLuciepřípravkypřípravky ZŠ Pasířská
44.ŠATRAMichalpřípravkypřípravky ZŠ Pasířská 3-4. třída


Trenérské informace, metodika disciplín

Vedení družstev v sezoně 2021

Přípravky - Dočekal Milan, Hušek Roman

Mladší žáci - Randák Jiří

Mladší žákyně - Hýřová Blanka

Starší žáci - Randák Jiří

Starší žákyně - Zikl Marek

Dorostenci - Puš Václav

Dorostenky - Mikulová Eva

Junioři - Špoták František, Puš Václav

Juniorky - Jandová Dana, Jégrová Kateřina

KPD muži - Preisler Michal

KPD ženy - Mikulová Eva

1 liga muži - Cikán Jan, Lechner Jan

1 liga ženy - Kadavý Roman, Randák Jiří

 

Talentové zkoušky do Sportovních tříd ZŠ Pasířská 2021/2022 

Harmonogram:

  • přihlášku poslat do 30. 4.2021 (8:00) na L.Chmelik@seznam.cz
  • přijímací řízení 24. 5.2021 (resp. 24. - 27. 5., dle počtu přihlášených a podle epidemiologické situace, sraz všech účastníků v 15:00, od 15:30 zahájení testování
  • do 2. 6. zveřejnění výsledků na webu školy
  • schůzka budoucích žáků 6. A dne 21. 6. (od 16:00)

Veškeré podrobnosti (pozvánku, přihlášku, základní informace o sportovní třídě, Kodex žáka) naleznete na stránce www.zspasirskajbc.cz

Testovací baterie - 50 m VS,,,, dálka z místa,,,, hod medicinbalem 1 kg "aut",,,, 600 m,,,, koordinační test na čas ,,,

Informace: Randák Jiří tel. 0420 773 089 898 

 

ANKETA nejlepší trenér LKAS pro rok 2020 vyhlášená na VH LKAS dne 25.3.2021 v Turnově:

Vítězem se stal Vladimír MAŠKA trenér ŠAK SG Jablonec, který velmi úzce spolupracuje s TJ LIAZ a je členem naší TR.

Velká gratulace Vláďo!!