2018

Muži


I. liga

Skupina B

vedoucí družstva: Jan Cikán

OddílCelkový stav
1.AC Ústí nad Labem31 / 719
2.TJ Sokol Hradec Králové29 / 707
3.Sokol Kolín - atletika22 / 631
4.SK Nové město nad Metují20 / 559
5.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou14 / 458.5
6.AC Slovan Liberec13 / 428.5
7.Spartak Třebíč10 / 372.5
8.AC Mladá Boleslav5 / 281.5

Krajský přebor

vedoucí družstva: Michal Preisler

OddílCelkový stav
1.AC Rumburk35 / 1206.5
2.SK ZŠ Jablonné v Podještědí27 / 856.5
3.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou "B"23 / 698.5
4.AC Česká Lípa "B"19 / 710
5.TJ Lomnice nad Popelkou19 / 648.5
6.AC Jablonec nad Nisou11 / 553
7.Slovan Liberec "C"5 / 161

Ženy


I. liga

Skupina B

vedoucí družstva: Pavel Procházka

OddílCelkový stav
1.TJ Sokol Kolín - atletika31 / 706.5
2.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou29 / 729
3.TJ Sokol Hradec Králové20 / 480
4.AC Vysoké Mýto18 / 478.5
5.SK Nové město nad Metují16 / 455.5
6.AC Slovan Liberec13 / 386.5
7.AC Mladá Boleslav12 / 433
8.AC TJ Jičín5 / 339

Krajský přebor

vedoucí družstva: Eva Mikulová

OddílCelkový stav
1.AC Turnov20 / 1708.5
2.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou "B"13 / 1044
3.AC Rumburk12 / 1098
4.Společenství oddílů: Celkové body5 / 530
5.*AC Česká Lípa220.5
6.*AC Slovan Liberec "B"218.5
7.*TJ LIAZ Jablonec nad Nisou "C"42
8.*SK ZŠ Jablonné v Podještědí42
9.*TJ Rumburk7

Junioři


Krajský přebor

vedoucí družstva: Michal Preisler

OddílCelkový stav
1.AC Pardubice21 / 375.5
2.Hvězda Pardubice21 / 332
3.AC Mladá Boleslav19 / 322
4.TJ Sokol Hradec Králové15 / 273.5
5.AC Slovan Liberec14 / 281
6.TJ Lokomotiva Trutnov13 / 128
7.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou8 / 176
8.SK Nové město nad Metují4 / 120

Juniorky


Krajský přebor

vedoucí družstva: Marek Zikl

OddílCelkový stav
1.AC Vysoké Mýto30 / 531
2.Hvězda Pardubice27 / 269
3.AC Slovan Liberec20 / 253.5
4.AC Česká Lípa20 / 235.5
5.TJ Lokomotiva Trutnov20 / 224
6.Atletika Chrudim16 / 203
7.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou14 / 175
8.AC Mladá Boleslav8 / 134
9.SK Nové město nad Metují2 / 66
10.TJ Sokol Dvůr Králové2 / 10

Dorostenci


Krajský přebor

vedoucí družstva: Jaroslav Cerný

OddílCelkový stav
1.AC Slovan Liberec33 / 515.5
2.AC Pardubice30 / 439.5
3.Hvězda Pardubice23 / 263
4.TJ Sokol Nová Paka21 / 245
5.AC Mladá Boleslav20 / 207.5
6.TJ Sokol Hradec Králové17 / 172.5
7.AC Turnov15 / 154
8.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí14 / 155.5
9.Atletika Chrudim12 / 157
10.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou10 / 114.5
11.SK Nové město nad Metují1 / 26

Dorostenky


Mistrovství Čech

vedoucí družstva: Pavel Procházka

OddílBody
1.Atletika Jižní Město187
2.AC Pardubice149
3.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou146
4.SK Jeseniova138
5.TJ Sokol Kolín - atletika124
6.A. C. TEPO Kladno90
7.AC Turnov87
8.TJ VTŽ Chomutov82.5
9.SK Nové město nad Metují31
10.T. J. Sokol České Budějovice22
11.TJ Spartak Třebíč21
12.TJ Baník Stříbro16.5
13.SKP Union Cheb10
14.AK ŠKODA Plzeň4

Mistrovství ČR

vedoucí družstva: Pavel Procházka

OddílBody
1.SK Jeseniova179.75
2.SSK Vítkovice172
3.Atletika Jižní Město166.25
4.TJ Sokol Opava157
5.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou134
6.TJ Sokol Kolín - atletika128.25
7.AC Pardubice121.25
8.TJ Slezan Frýdek-Místek58.5

Krajský přebor

vedoucí družstva: Pavel Procházka

OddílCelkový stav
1.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou32 / 618.5
2.AC Pardubice31 / 586
3.AC Turnov27 / 369
4.AC Mladá Boleslav23 / 203
5.SK Nové město nad Metují19 / 147
6.AC TJ Jičín18 / 169.5
7.TJ Sokol Hradec Králové17 / 150
8.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí12 / 92
9.TJ Slovan Varnsdorf8 / 68
10.TJ Svitavy5 / 68
11.AC Slovan Liberec2 / 25

Žáci


Krajský přebor

vedoucí družstva: Jirí Randák

OddílBody
1.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou181
2.AC Mladá Boleslav177
3.AC Slovan Liberec138
4.AC Turnov137
5.AC Rumburk93.5
6.AC Česká Lípa82
7.AC Jablonec nad Nisou71
8.AC TJ Jičín46.5

Mistrovství Čech

Skupina A

vedoucí družstva: Jirí Randák

OddílBody
1.Spartak Praha167.5
2.AK ŠKODA Plzeň158.5
3.SK Jeseniova150
4.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou134.5
5.AC Mladá Boleslav133.5
6.AKM Viktoria Plzeň117
7.USK PROVOD Ústí nad Labem79
8.TJ VTŽ Chomutov49
9.Triatlet Karlovy Vary19

Žákyně


Krajský přebor

vedoucí družstva: Dana Jandová

OddílBody
1.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou254.5
2.AC Mladá Boleslav155
3.AC Turnov142
4.AC Slovan Liberec136
5.AC Rumburk92
6.AC Česká Lípa73
7.AC TJ Jičín55
8.AC Jablonec nad Nisou35.5

Mistrovství Čech

Skupina A

vedoucí družstva: Dana Jandová

OddílBody
1.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou191
2.ASK Slavia Praha173
3.SK Jeseniova132
4.Triatlet Karlovy Vary112
5.AK Most94
6.USK PROVOD Ústí nad Labem70
7.TJ Baník Stříbro67
8.AC Mladá Boleslav54
9.TJ Sokol SG Plzeň - Petřín40

Mistrovství ČR

vedoucí družstva: Dana Jandová

OddílBody
1.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou158.5
2.SSK Vítkovice141
3.TJ Sokol Kolín - atletika124.5
4.SK Jeseniova92.5
5.TJ Slezan Frýdek-Místek88.5
6.A. C. TEPO Kladno87
7.ASK Slavia Praha84
8.Slovácká Slavia Uh. Hradiště68
9.Atletika Poruba68
10.TJ Sokol Hradec Králové40

Mladší žákyně


Krajský přebor

vedoucí družstva: Eva Mikulová

OddílBody
1.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 169
2.AC Mladá Boleslav105
3.AC Česká Lípa97.5
4.AC Slovan Liberec93
5.AC Rumburk70.5
6.AC Turnov59
7.AC TJ Jičín54
8.SK ZŠ Jablonné v Podještědí12
9.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou "B"12

Přípravka hoši


Krajský přebor

vedoucí družstva: Lenka Kottová

OddílBody
1.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou1767
2.AC Mladá Boleslav1671
3.AC Česká Lípa1622
4.AC Turnov1297
5.AC Rumburk1274
6.TJ Rumburk1197
7.AC Slovan Liberec1092
8.AC TJ Jičín1011
9.AC Jablonec nad Nisou959

Přípravka dívky


Krajský přebor

vedoucí družstva: Lenka Kottová

OddílBody
1.AC Turnov1844
2.AC TJ Jičín1798
3.TJ LIAZ Jablonec nad Nisou1682
4.TJ Jiskra Nový Bor1492
5.AC Mladá Boleslav1453
6.AC Jablonec nad Nisou1311
7.AC Slovan Liberec906
8.DDM Cvikováček Cvikov839
9.AC Rumburk784