Úvodní obrázek

Pozvánka do atletické sportovní třídy


Dobrý den, 

rád bych pozval mladé atlety LIAZu z 5. tříd na talentové zkoušky do sportovní třídy (6. ročník) se zaměřením na atletiku při ZŠ Pasířská v Jablonci nad Nisou. 

Od 6. do 9. třídy se zájemcům nabízí praktická možnost skloubit vzdělání se sportem, díky rozšířené výuce TV a tréninku po vyučování pod mým vedením. Škola disponuje kvalitními podmínkami pro sportovní přípravu (stadion, tělocvičny, ...), realizuje 2 školní soustředění během školního roku, 2x odpolední trénink, specializovanou atletickou dvouhodinovku v rámci školního rozvrhu + 2h TV se zaměřením na všeobecnost a kompenzaci. 

Žáci z Pasířské jsou základnou mládežnických týmů našeho oddílu při krajských mistrovstvích a jiných závodech. 

Budu moc rád, pokud se s vámi při talentových zkouškách potkám. Kdo by chtěl bližší informace, jsem k zastižení na telefonu nebo emailu. 

Jirka Randák 

773089898, randy.jiri@gmail.com

 

Informace:

http://www.zspasirskajbc.cz/cz/sport/atletika/talentove-zkousky-2021.html

 

https://drive.google.com/file/d/1dTv8MjI2NNA87KRr9dZvKmYC4XYY8h88/view?fbclid=IwAR1bYG6ZTTFPCR4Gq5FRDeDWqqxJl0BszHowbWJUI9ygEtbmT6gNakXSKGU

 

https://drive.google.com/file/d/1nJOuBUkjPqEPP8quFkby7NAzJr4OKyyl/view?fbclid=IwAR2KLRsMq7pxl2Lywjgl_dfVvwL7nhRGowFK9aVcb2ZmCl1K82eqA6zYCbU