Termínová listina


Datum Závod Místo konání Pořadatel Ředitel závodu Vedoucí družstev Hlavní rozhodčí Technický delegát
06.06.20202. oddílové kontrolní závody - starší žactvo až dospělíJablonec nad NisouTJ LIAZ Jablonec n/N.Dušan MolitorisBožena Šulcová Přihlášky
Propozice
08.06.20201. kolo KPD staršího žactvoČeská LípaA.C. Česká Lípa Přihlášky
Propozice
08.06.2020Memoriál Josef OdložilaPrahaPřihlášky
09.06.20201. kolo KPD mladšího žactvaJablonec nad NisouTJ LIAZ Jablonec n/N.Jan LechnerBožena ŠulcováPřihlášky
10.06.2020Vrhačské oddílové kontrolní závodyJablonec nad NisouTJ LIAZ Jablonec n/N.Dušan MolitorisBožena ŠulcováPřihlášky
11.06.20201. kolo KPD nejmladšího žactvaJablonec nad NisouTJ LIAZ Jablonec n/N.Dušan MolitorisBožena ŠulcováPřihlášky
13.06.20201. kolo KPD dorostenců a juniorůJablonec nad NisouTJ LIAZ Jablonec n/N.Dušan MolitorisEva Mikulová, Dana Jandová, Václav PušBořivoj VšetečkaPřihlášky
14.06.20201. kolo KPD dospělíchJičínEva Mikulová, Michal PreislerPřihlášky
17.06.2020Oddílový pětiboj mladšího žactvaJablonec nad NisouTJ LIAZ Jablonec n/N.Dušan MolitorisBožena ŠulcováPřihlášky
18.06.20202. kolo KPD nejmladšího žactvaJablonec nad NisouTJ LIAZ Jablonec n/N.Michal PreislerLadislav JasanskýPřihlášky
19.06.2020Memoriál Zuzany KrejčovéLiberecPřihlášky
20.06.2020Chůze pro 1. kolo ligových soutěžíMilovicePřihlášky
20.06.2020KPJ vícebojůLiberecPřihlášky
21.06.2020KPJ vícebojůLiberecPřihlášky
21.06.2020Víceboj mladšího žactva (Sever)RumburkAC RumburkPřihlášky
23.06.20202. kolo KPD staršího žactvaRumburk/LiberecPřihlášky
24.06.20202. kolo KPD mladšího žactvaJablonec nad NisouTJ LIAZ Jablonec n/N.Dušan MolitorisBořivoj VšetečkaPřihlášky
27.06.20202. kolo KPD juniorů a dorostencůMladá BoleslavEva Mikulová, Dana Jandová, Václav PušPřihlášky
28.06.20202. kolo KPD dospělíJablonec nad NisouTJ LIAZ Jablonec n/N.Dušan MolitorisBožena ŠulcováPřihlášky
04.07.20201. kolo I. ligy mužů a žen, skupina BMladá BoleslavAC Mladá Boleslav z.s.Jan Cikán, Eva MikulováPřihlášky
05.07.20201. kolo ExtraligyOstravaPřihlášky
11.07.2020Chůze pro 2. kolo ligových soutěžíNové Město nad MetujíPřihlášky
14.07.2020Velká cena Tábora a memoriál Jana PánaČeské BudějovicePřihlášky
18.07.20202. kolo I. ligy mužů a žen, skupina BJablonec nad NisouTJ LIAZ Jablonec n/N.Dušan MolitorisJan Cikán, Eva MikulováPřihlášky
18.07.20202. kolo ExtraligyKladnoPřihlášky
24.07.2020MČR ve vícebojíchPraha - EdenASK Slavia PrahaDana JandováPřihlášky
25.07.2020MČR ve vícebojíchPraha - EdenASK Slavia PrahaDana JandováPřihlášky
26.07.2020MČR ve vícebojíchPraha - EdenASK Slavia PrahaDana JandováPřihlášky
08.08.2020MČR mužů a žen na drázePlzeňAK ŠKODA PlzeňPřihlášky
09.08.2020MČR mužů a žen na drázePlzeňAK ŠKODA PlzeňPřihlášky
15.08.2020Mladá EvropaJablonec nad NisouTJ LIAZ Jablonec n/N.Dušan MolitorisPřihlášky
15.08.2020Zlín 2020ZlínPřihlášky
22.08.20203. kolo I. ligy mužů a žen, skupina BKolínTJ Sokol Kolín-atletikaJan Cikán, Eva MikulováPřihlášky
23.08.20203. kolo KPD dospělíchČeská LípaPřihlášky
29.08.2020KPJ staršího žactvaPřihlášky
30.08.2020KPJ dospělích, juniorů a dorostencůMladá BoleslavPřihlášky
05.09.2020MČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na drázeOstravaSSK Vítkovice, z.s.Přihlášky
06.09.2020MČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na drázeOstravaSSK Vítkovice, z.s.Přihlášky
06.09.20204. kolo KPD dospělíchRumburkAC RumburkEva Mikulová, Michal PreislerPřihlášky
08.09.20203. kolo KPD starší žactvoJablonec nad NisouTJ LIAZ Jablonec n/N.Přihlášky
09.09.20203.kolo KPD mladší žactvoJablonec nad NisouTJ LIAZ Jablonec n/N.Přihlášky
12.09.2020Finále KPD staršího žactvoPřihlášky
13.09.20203. kolo KPD juniorů a dorostencůPřihlášky
16.09.20203. kolo KPD nejmladšího žactvaJablonec nad NisouAC JablonecPřihlášky
19.09.2020MČR do 22 letJablonec nad NisouTJ LIAZ Jablonec n/N. + ČASJiří RandákPřihlášky
19.09.2020MČR žáků a žákyň na drázeTřinecTJ TŽ TřinecPřihlášky
19.09.2020KPJ mladšího žactvaJičínPřihlášky
20.09.2020MČR do 22 letJablonec nad NisouTJ LIAZ Jablonec n/N. + ČASJiří RandákPřihlášky
20.09.2020MČR žáků a žákyň na drázeTřinecTJ TŽ TřinecPřihlášky
26.09.2020Mistrovství Čech družstev dorostuTřebíčPřihlášky
26.09.2020Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyňDle vylosováníPřihlášky
26.09.2020Mistrovství Čech družstev juniorůPrahaPřihlášky
27.09.2020Finále KPD mladšího žactvaTurnovPřihlášky
28.09.2020KPJ nejmladšího žactvaJablonec nad NisouAC JablonecPřihlášky
03.10.2020Finále KPD nejmladšího žactvaJablonné v PodještědíPřihlášky
03.10.2020MČR družstev juniorůOpavaPřihlášky
03.10.2020MČR družstev dorostuJablonec nad NisouPřihlášky
03.10.2020MČR družstev žákůKolínPřihlášky
10.10.2020MČR v chůziPoděbradyPřihlášky
11.10.2020MČR v maratonuPrahaPřihlášky
13.11.2020Setkání atletůStřelnice - sálPřihlášky
28.11.2020Mezinárodní šestiutkání družstevJablonec nad NisouTJ LIAZ Jablonec n/N.Přihlášky
05.12.2020Pomerančový mítinkJablonec nad NisouTJ LIAZ Jablonec n/N.Přihlášky
06.12.2020Pomerančový mítinkJablonec nad NisouTJ LIAZ Jablonec n/N.Přihlášky
12.12.2020Mezikrajové utkání mladšího žactvaJablonec nad NisouTJ LIAZ Jablonec n/N.Přihlášky
19.12.2020Mezikrajové utkání st. žactvaPrahaPřihlášky
31.12.2020Silvestrovský desetibojJablonec nad NisouVáclav NovotnýPřihlášky

Do neoficiální termínové listiny výboru lze nahlédnout zde.