Junioři

Disciplína Výkon Jméno, ročník Rok Místo
100 m 10,90 Jan VRBA, 82 2001 Turnov
200 m 21,78 Jan VRBA, 82 2001 Jablonec
400 m 47,58 Jan VRBA, 82 2001 Ostrava
800 m 1:47,58 Pavel HUJER, 69 1988 Soluň
1 500 m 3:45,56 Tomáš NOVOTNÝ, 73 1992 Villeneuv
5 000 m 13:55,02 Jan PEŠAVA, 72 1990 Plovdiv
10 000 m 29:44,04 Jan PEŠAVA, 72 1991 Praha
110 m překážek 14,60 Jiří KOWOLOWSKI, 66 1985 Praha
400 m překážek 52,78 Jan SOLFRONK, 90 2009 Jičín
3 000 m překážek 9:04,61 Jan PEŠAVA, 72 1991 Praha
Výška 221 Tomáš JANKŮ, 74 1992 Třinec
Tyč 520 Ladislav ŠVÍK, 64 1983 Praha
Dálka 727 Martin VRBĚCKÝ, 77 1985 Praha
Trojskok 16,00 Jaroslav MRŠTÍK, 67 1986 Praha
Koule 6 kg 16,86 h David LINHARD, 87 2005 Jablonec
Disk 1,75 kg 52,60 David LINHARD, 87 2005 Jablonec
Kladivo 6 kg 62,15 Tomáš JANDA, 88 2006 Ostrava
Oštěp 59,59 Jaroslav CHUDOBA, 81 2000 Jablonec
Desetiboj 7 104 Dalibor ŠPOTÁK, 74 1993 Vídeň
(11,46-573-13,10 ko 7,26-208-59,49-15,24-37,24-380-52,80-4:47,73)
10 000 m chůze 42:18,65 Rudolf COGAN, 71 1989 Praha
20 000 m chůze 1:34:40 Rudolf COGAN, 71 1989 Banská Bystrica
4 x 100 m 43,17 ŠULC, ČERNÁK, ADAM, ŠÍMA 1988 Praha
4 x 400 m 3:19,11 TASSLER, BAŽANT, PUŠ, VRBA 2001 Ostrava

Juniorky

Disciplína Výkon Jméno, ročník Rok Místo
100 m 11,69 Barbora HŮLKOVÁ, 01 2019 Brno
200 m 24,20 Barbora HŮLKOVÁ, 01 2019 Praha
400 m 53,38 Alena PEKÁRKOVÁ, 64 1983 Praha
800 m 2:05,28 Romana SANIGOVÁ, 75 1994 Jablonec
1 500 m 4:15,94 Věra NOŽIČKOVÁ, 66 1985 St.Petěrburg
3 000 m 9:53,00 Eva VÍTKOVÁ, 69 1988 Debrecen
10 000 m 37:38,49 Eva VÍTKOVÁ, 69 1988 Praha
100 m překážek 13,57 Tereza VOKÁLOVÁ, 98 2016 Praha
400 m překážek 57,44 Zuzana HEJNOVÁ, 86 2004 Crosseto
3 000 m překážek 10:54,85 Eva TRUKSOVÁ, 84 2002 Praha
Výška 177 Lenka HOLBOVÁ, 63 1982 Ústí nad Labem
Tyč 395 Pavla HAMÁČKOVÁ, 78 1987 Lublaň
Dálka 637 h Barbora HŮLKOVÁ, 01 2019 Brno
Trojskok 12,69 Klára MICHALSKÁ, 93 2012 Olomouc
Koule 15,03 Lada CERMANOVÁ, 98 2016 Jablonec
Disk 47,80 Iveta KUDRNOVÁ, 66 1984 0strava
Kladivo 51,58 Lucie KROUZOVÁ, 79 1998 Ústí nad Labem
Oštěp 52,30 Jana LINKOVÁ, 51 1970 Varšava
Sedmiboj 5 651 Renata STAŇOVÁ, 67 1984 Plovdiv
(14,65-171-12,80-25,68-593-44,08-2:32,69)
5 000 m chůze 24:54 Hana MAYOVÁ, 80 1999 Hodonín
4 x 100 m 47,76 KLÁPŠŤOVÁ, HAJNÁ, JAROŠOVÁ, ŠAFAŘÍKOVÁ 1994 Praha
4 x 400 m 3:44,08 ŠMILAUEROVÁ, ŠTAMCLOVÁ, NOVOTNÁ, HŮLKOVÁ 2019 Praha

Dorostenci

Disciplína Výkon Jméno, ročník Rok Místo
100 m 10,97 Martin ČERNÁK, 72 1989 Třinec
200 m 22,13 Martin ČERNÁK, 72 1989 Praha
400 m 48,47 Jan VRBA, 82 1998 Ostrava
800 m 1:57,33 Pavel HUJER, 69 1985 Praha
1 500 m 3:56,3 Jan PEŠAVA, 72 1989 Liberec
3 000 m 8:19,6 Jan PEŠAVA, 72 1989 Praha
5 000 m 14:32,22 Milan PEŠAVA, 69 1986 Banská Bystrica
110 m překážek 14,32 Jan SOLFRONK, 90 2007 Olomouc
300 m překážek 39,32 Martin SIROTA, 95 2012 Praha
2 000 m překážek 6:00,9 Roman VAVŘÍK, 67 1984 Praha
Výška 205 Tomáš JANKŮ, 74 1991 Drážďany
Tyč 491 Dan BÁRTA, 98 2015 Hradec Králové
Dálka 699 Petr ŠÍSTEK, 57 1973 Chrudim
Trojskok 14,76 Jaroslav MRŠTÍK, 67 1984 Miškolc
Koule 5 kg 18,09 h David LINHARD, 87 2004 Jablonec
Disk 1,5 kg 57,38 Pavel PROCHÁZKA, 73 1990 Praha
Kladivo 5 kg 71,68 Martin SVOBODA, 77 1994 Kladno
Oštěp 700 g 50,22 Martin HÁDEK, 93 2010 Jičín
Desetiboj 6 713 Pavel PROCHÁZKA, 73 1990 Praha
(11,64-650-16,86-184-52,71-17,44-49,96-350-59,36-5:09,32)
10 000 m chůze 42:31,6 Rudolf COGAN, 71 1988 Praha
4 x 100 m 43,17 ŠULC, ČERNÁK, ADAM, ŠÍMA 1988 Praha
4 x 400 m 3:25,54 PROCHÁZKA, STAŇA, BOŠTIČKA, KROUPA 1990 Banská Bystrica

Dorostenky

Disciplína Výkon Jméno, ročník Rok Místo
100 m 11,76 Adéla NOVOTNÁ, 03 2019 Brno
200 m 23,96 Adéla NOVOTNÁ, 03 2019 Trnava
400 m 54,70 Alena PEKÁRKOVÁ, 64 1981 Deberecen
800 m 2:07,0 Helena MÜLLEROVÁ, 62 1979 Ostrava
1 500 m 4:14,57 Věra NOŽIČKOVÁ, 66 1983 St.Petěrburg
3 000 m 9:19,56 Věra NOŽIČKOVÁ, 66 1983 St.Petěrburg
100 m překážek 13,77 Zuzana HEJNOVÁ, 86 2003 Stará Boleslav
300 m překážek 42,45 Tereza VOKÁLOVÁ, 98 2015 Ostrava
1 500 m překážek 5:05,21 Petra KUŘÍKOVÁ, 91 2008 Praha
Výška 175 Tereza VOKÁLOVÁ, 98 2015 Stará Boleslav
Tyč 330 Klára ZEMANOVÁ, 96 3012 Hradec Králové
Dálka 633 Renata STAŇOVÁ, 67 1984 Praha
Trojskok 12,41 Hana RYDVALOVÁ, 82 1999 Praha
Koule 3 kg 17,10 Lada CERMANOVÁ, 98 2015 Schwechat
Disk 45,52 Iveta KUDRNOVÁ, 66 1983 Banská Bystrica
Kladivo 3 kg 54,54 Eliška SICHROVSKá, 97 2014 Jablonec
Oštěp 500 g 31,21 Nikola SOJKOVÁ, 00 2016 Praha
Sedmiboj 5 748 Zuzana HEJNOVÁ, 86 2003 Stará Boleslav
(13,77-167-13,02-25,05-561-38,71-2:12,21)
5 000 m chůze 25:58 s Ivana MAYOVÁ, 80 1997 Hronov
4 x 100 m 46,88 ŠTANCLOVÁ, RAPPOVÁ, KADAVÁ, NOVOTNÁ 2019 Olomouc
4 x 400 m 3:57,32 HEJNOVÁ, VRABCOVÁ, KARTOUSOVÁ, BAŠŤOVANSKÁ 2002 Plzeň