Mistrovství České republiky

Dorostenky

vedoucí družstva: Pavel Procházka

1.SK Jeseniova179,75
2.SSK Vítkovice172
3.Atletika Jižní Město166,25
4.TJ Sokol Opava157
2.TJ LIAZ Jablonec n. Nis.134
6.TJ Sokol Kolín - atletika128,25
7.AC Pardubice121,25
8.TJ Slezan Frýdek-Místek58,5

Mistrovství Čech

Dorostenky

vedoucí družstva: Pavel Procházka

1.Atletika Jižní Město187
2.AC Pardubice149
3.TJ LIAZ Jablonec n. Nis.146
4.SK Jeseniova138
5.TJ Sokol Kolín - atletika124
6.A. C. TEPO Kladno90
7.AC Turnov87
8.TJ VTŽ Chomutov82,5
9.SK Nové Město n. Met.31
10. T. J. Sokol České Budějovice22
11.TJ Spartak Třebíč21
12.TJ Baník Stříbro16,5
13.SKP Union Cheb10
14.AK ŠKODA Plzeň4

Krajský přebor

Junioři

vedoucí družstva: Michal Preisler

1.AC Pardubice21 / 375,5
2.Hvězda Pardubice21 / 332
3.AC Mladá Boleslav19 / 322
4.TJ Sokol Hradec Králové15 / 273,5
5.AC Slovan Liberec14 / 281
6.TJ Lokomotiva Trutnov13 / 128
7.TJ LIAZ Jablonec n. Nis.8 / 176
8.SK Nové Město n. Met.4 / 120

Juniorky

vedoucí družstva: Marek Zikl

1.AC Vysoké Mýto30 / 531
2.Hvězda Pardubice27 / 269
3.AC Slovan Liberec20 / 253,5
4.AC Česká Lípa20 / 235,5
5.TJ Lokomotiva Trutnov20 / 224
6.Atletika Chrudim16 / 203
7.TJ LIAZ Jablonec n. Nis.14 / 175
8.AC Mladá Boleslav8 / 134
9.SK Nové Město n. Met.2 / 66
10.TJ Dvůr Králové2 / 10

Dorostenci

vedoucí družstva: Jaroslav Černý

1.AC Slovan Liberec33 / 515,5
2.AC Pardubice30 / 439,5
3.Hvězda Pardubice23 / 263
4.TJ Sokol Nová Paka21 / 245
5.AC Mladá Boleslav20 / 207,5
6.TJ Sokol Hradec Králové17 / 172,5
7.AC Turnov15 / 154
8.TJ Jiskra Ústí n. O.14 / 155,5
9.Atletika Chrudim12 / 157
10.TJ LIAZ Jablonec n. Nis.10 / 114,5
11.SK Nové Město n. Met.1 / 26

Dorostenky

vedoucí družstva: Pavel Procházka

1.TJ LIAZ Jablonec n. Nis.32 / 618,5
2.AC Pardubice31 / 586
3.AC Turnov27 / 369
4.AC Mladá Boleslav23 / 203
5.SK Nové Město n. Met.19 / 147
6.AC TJ Jičín18 / 169,5
7.TJ Sokol Hradec Králové17 / 150
8.TJ Jiskra Ústí n. O.12 / 92
9.TJ Slovan Varnsdorf8 / 68
10.TJ Svitavy5 / 68
11.AC Slovan Liberec2 / 25