Atletický oddíl TJ LIAZ Jablonec nad Nisou - Termíny




Sponzoři

Mizuno nabízí všem členům oddílu nákup vybavení se slevou 40%. Odkaz níže.



Termíny

Termínová listina - dráha 2017

Datum Hodina Název akce Místo
Duben
1. KP v přespolním běhu Mladá Boleslav
8. MČR v chůzi na 20 km mužů a žen Poděbrady
15. MČR v půlmaratónu mužů a žen Pardubice
29. MČR v běhu na 10 km České Budějovice
Květen
1. 10:00 1. kolo KPD juniorstva a dorostu Mladá Boleslav
3. Okresní kolo Štafetového poháru 

LIAZ Jablonec

3. Nominační závod staršího žactva na LODM LIAZ Jablonec
6. Nominační závod mladšího žactva na LODM LIAZ Jablonec
6. a 7. 10:00 KP jednotlivců ve víceboji kategorií dospělých až staršího žactva LIAZ Jablonec
7. 9:00 MČR v maratónu Praha
8. 11:00 Memoriál Z. Krejčové Liberec
10. 15:30 1. kolo KPD staršího žactva LIAZ Jablonec
11. 15:30 1. kolo KPD nejmladšího žactva – skupina A AC Jablonec
13. 11:00 1. kolo I. ligy – skupina B Hradec Králové
14. 10:00 1. kolo KPD mužů a žen Liberec
17. Krajské finále Poháru rozhlasu Turnov
18. 15:30 1. kolo KPD mladšího žactva – skupina A Liberec
18. Krajské kolo Štafetového poháru Liberec
20. 10:00 KP jednotlivců ve víceboji mladší žactvo Česká Lípa
20. 12:00 MČR v běhu do vrchu Bělá pod Pradědem
21. 10:00 KP jednotlivců – muži a ženy Liberec
23. 15:00 Memoriál Ludvíka Daňka Turnov
23. 17:00 KP ve štafetě 8 x 200 metrů žactvo Turnov
do 26. Krajská finále Poháru rozhlasu
26. - 28 . MČR ve vícebojích mimo dospělých Praha
27. 10:00 KP jednotlivců – juniorstvo a dorost Jičín
30. Celostátní finále Štafetového poháru Čáslav
Červen
3. 11:00 2. kolo I. ligy – skupina B Nové Město n. Met.
4. 10:00 2. kolo KPD mužů a žen LIAZ Jablonec
6. Celostátní finále Poháru rozhlasu Kladno
10. 10:00 KP jednotlivců – starší žactvo LIAZ Jablonec
10. a 11 . MČR mužů a žen Třinec
13. 10:00 Okresní kolo Trojboje všestrannosti s Adamem LIAZ Jablonec
14. 15:30 2. kolo KPD staršího žactva Mladá Boleslav
15. 15:30 2. kolo KPD nejmladšího žactva – skupina A Liberec
17.a 18. MČR ve vícebojích dospělých Kladno
17. 10:00 2. kolo KPD juniorstva a dorostu Liberec
18. 10:00 KP jednotlivců – mladší žactvo AC Jablonec
18. 10:00 3. kolo KPD muřů a žen Turnov
20. 10:00 Krajské finále Trojboje všestrannosti s Adamem Turnov
21. 15:30 2. kolo KPD mladšího žactva – skupina A LIAZ Jablonec
24. a 25. MČR juniorských a dorosteneckých kategorií Jablonec n. N.
24. – 29. Letní olympiáda dětí a mládeže Brno
Červenec
1. 11:00 3. kolo I. ligy – skupina B Kolín
1. KP jednotlivců – chůze na dráze Rumburk
Srpen
22. 15:00 Mladá Evropa 2017 (do 22 let) LIAZ Jablonec
26. 11:00 4. kolo I. ligy – skupina B LIAZ Jablonec
27. 10:00 4. kolo KPD mužů a žen Česká Lípa
Září
2. – 3. MČR mužů a žen do 22 let Praha
2. 10:00 3. kolo KPD juniorstva a dorostu Jičín
6. 15:30 3. kolo KPD staršího žactva Česká Lípa
7. 15:30 3. kolo KPD nejmladšího žactva – skupina A Desná
9. Dolní Slezko-Sasko-Liberecký kraj žactva Bogatynia
10. 10:00 5. kolo KPD mužů a žen AC Rumburk
10. MČR družstev mužů a žen Plzeň
13. 15:30 3. kolo KPD mladšího žactva – skupina A AC Jablonec
16. 10:30 M Čech družstev juniorů a juniorek Pardubice
16. 10:30 M Čech dorostenců a dorostenek Kolín
16. 10:30 M Čech starších žáků a žákyň bude upřesněno
17. Přes desenské kopce – kros Desná
17. Jičínské memoriály Jičín
17. 10:00 KP jednotlivců - nejmladší žáctvo Mladá Boleslav
23. Kvalifikace o postup do II. ligy mužů 2018 vítěz KP Vysočina
23. a 24. MČR žáků a žákyň Břeclav
23. 10:00 Finále KPD nejmladšího žactva LIAZ Jablonec
24. 11:30 MČR v silničním běhu Běchovice
28. 11:00 MČR družstev juniorů a juniorek Ostrava
28. 11:00 MČR družstev dorostenců a dorostenek Praha Slávia
28. 9:45 Finále KPD mladšího žactva Turnov
30. Mezikrajové utkání mladšího žactva LIAZ Jablonec
Říjen
7. 11:00 MČR družstev žáků a žákyň LIAZ Jablonec
Listopad
25. 10:00 MČR v přespolním běhu všech kategorií Praha